Kargo ve Teslimat

Kargo ücretiniz ne kadar?

Bebekgiyimburada.com üzerinden verilen siparişlerde 100.00 TL altı ürünlerde 8.00 TL kargo bedeli tahsil edilmektedir. 100.00 TL ve üzeri bütün alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Sipariş verme işlemi sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır.

Kapıda Ödeme Varmı?

Bebekgiyimburada.com üzerinden yapılan alışverişlerde, kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile ödeme yapılabilmektedir.. Kapıda ödeme ile verilen siparişlerde ek olarak 10.00 TL kapıda ödeme ücreti tahsil edilmektedir.

Kargom ne zaman ulaşır?

Hafta sonları haricinde saat 16:00’ya kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Kötü hava koşulları veya kargo firmasının aksaklıklarından kaynaklanan bir sorun olmadığı taktirde ortalama 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Siparişim kargoya verilmiş. Adres değişikliği yapmak istiyorum.

Güncel adres bilginizi MNG Kargo veya Sürat Kargo’ya iletebilmemiz için info@bebekgiyimburada.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde MNG Kargo ve Sürat Kargo teslimat yapmamaktadır.

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş.

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz bebekgiyimburada.com’a iade edilir.

Kargom hangi şirket ile gönderilecek?

bebekgiyimburada.com kargo işlemlerini MNG Kargo ve Sürat Kargo ile sürdürmektedir. Siparişilerinize ait kargolar MNG Kargo veya Sürat Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.